Ana Sayfa İl Temsilciliği Yarışmalar Bilgi Bankası Duyurular İletişim 2017 HABERLER İLÇELER
 2018 YARIŞMA SONUÇLARI  
OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK

İSTANBUL GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ

ATLETİZM İL TEMSİLCİLİĞİ ATMALAR KIŞ KUPASI

U16 KIZLAR KAYIT U16 KIZLAR KAYIT SORGULAMA U18 KIZLAR KAYIT U18 KIZLAR KAYIT SORGULAMA U20 KIZLAR KAYIT U20 KIZLAR KAYIT SORGULAMA U16 ERKEKLER KAYIT U16 ERKEKLER KAYIT SORGULAMA U18 ERKEKLER KAYIT U18 ERKEKLER KAYIT SORGULAMA U20 ERKEKLER KAYIT U20 ERKEKLER KAYIT SORGULAMA KIZLAR ERKEKLER

Atmalar Kış Kupası Yarışmaları 01 Şubat 2018 tarihinde Saat :13:00’da Enka Sadi Gülçelik Atletizm Sahasında Yapılacaktır.

       Teknik Toplantı Yeri Enka Sadi Gülçelik Atletizm Sahası toplantı odasında 01 Şubat 2018 tarihinde 12:00’da yapılacaktır.

       Son Kayıt Tarihi  31 Ocak 2018 saat:17:00’a kadar  ekli kayıt linki üzerinden yapılacaktır.  

YARIŞMA STATÜSÜ YARIŞMA PROGRAMI


İSTANBUL GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ

ATLETİZM İL TEMSİLCİLİĞİ ATMALAR LİGİNE HAZIRLIK YARIŞMALARI

U16 KIZLAR KAYIT U16 KIZLAR KAYIT SORGULAMA U18 KIZLAR KAYIT U18 KIZLAR KAYIT SORGULAMA U20 KIZLAR KAYIT U20 KIZLAR KAYIT SORGULAMA U16 ERKEKLER KAYIT U16 ERKEKLER KAYIT SORGULAMA U18 ERKEKLER KAYIT U18 ERKEKLER KAYIT SORGULAMA U20 ERKEKLER KAYIT U20 ERKEKLER KAYIT SORGULAMA KIZLAR ERKEKLER


Atmalar Ligine Hazırlık Yarışmaları

11 Şubat 2018 / Enka Sadi Gülçelik Atletizm Sahasında yapılacak olup

Teknik Toplantı 11 Şubat 2018 / saat 12:00

Enka Sadi Gülçelik Atletizm Sahasında yapılacaktır.

YARIŞMA STATÜSÜ YARIŞMA PROGRAMI

KATILIM AZ OLDUĞUNDAN İPTAL OLMUŞTUR.

İSTANBUL GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL SPORLARI GENÇLER A / GENÇLER B İL BİRİNCİLİĞİ

GENÇLER A ERKEK START LİSTESİ / SONUÇ GENÇLER A KATEGORİSİ

OKUL SPORLARI GENÇLER A / GENÇLER B İL BİRİNCİLİĞİ

 Yarışmaları 14 - 15 Şubat 2018 tarihinde Saat :11:00’de Enka Sadi Gülçelik Atletizm Sahasında Yapılacaktır.

       Teknik Toplantı Yeri Ataköy Atletizm Salonu toplantı odasında 13 Şubat 2018 tarihinde 17:00’da yapılacaktır.

       Son Kayıt Tarihi  12 Şubat 2018 saat:17:00’a kadar  ekli kayıt linki üzerinden yapılacaktır.  

YARIŞMA STATÜSÜ YARIŞMA PROGRAMI GENÇLER B KATEGORİSİ GENÇLER A KIZ START LİSTESİ / SONUÇ GENÇLER B ERKEK START LİSTESİ / SONUÇ GENÇLER B KIZ START LİSTESİ / SONUÇ


İSTANBUL GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ

ATLETİZM İL TEMSİLCİLİĞİ U18 - U20 İL BİRİNCİLİĞİ

U18 YARIŞMA STATÜSÜ U20 YARIŞMA STATÜSÜ U18-U20 YARIŞMA SAATLİ PROGRAMI

YARIŞMA KAYITLARI YARIŞMA GÜNÜ YARIŞMANIN YAPILACAĞI ATAKÖY ATLETİZM SALONUNDA ALINACAKTIR.


YARIŞMA STATÜSÜ 1 Mart Final PROGRAMI


YARIŞMA YERİ  ATAKÖY ATLETİZM SALONU

YARIŞMA  TARİHİLERİ

8 ŞUBAT 2018 AVRUPA YARI FİNALİ

9 ŞUBAT 2018 ANADOLU YARI FİNALİ

1 MART 2018 İSTANBUL FİNALİ


YARI FİNAL KAYITLARI 6 ŞUBAT 2018 SAAT: 17’YE KADAR

KATEGORİLER 2004-2005-2006-2007-2008 doğumlu kız ve erkek sporcular arasında yapılacaktır.


Yarışma Mesafeleri;

   2004 Doğumlu (Kız-Erkek)    60 Metre

   2005 Doğumlu (Kız-Erkek)    60 Metre

   2006 Doğumlu (Kız-Erkek)    60 Metre

   2007 Doğumlu (Kız-Erkek)    60 Metre

   2008 Doğumlu (Kız-Erkek)    60 Metre


İSTANBUL'UN EN HIZLISI FİNAL YARIŞMALARINA KATILACAKLAR 2004 KIZLAR Start Listeleri 2005 KIZLAR Start Listeleri 2006 KIZLAR Start Listeleri 2007 KIZLAR Start Listeleri 2008 KIZLAR Start Listeleri 2004 ERKEKLER Start Listeleri 2005 ERKEKLER Start Listeleri 2006 ERKEKLER  Start Listeleri 2007 ERKEKLER Start Listeleri 2008 ERKEKLER Start Listeleri


Anadolu Yakası 2004 KIZ SONUÇ Anadolu Yakası 2005 KIZ SONUÇ Anadolu Yakası 2006 KIZ SONUÇ Anadolu Yakası 2007 KIZ SONUÇ Anadolu Yakası 2008 KIZ SONUÇ Anadolu Yakası 2004 ERKEK SONUÇ Anadolu Yakası 2005 ERKEK SONUÇ Anadolu Yakası 2006 ERKEK SONUÇ Anadolu Yakası 2007 ERKEK SONUÇ Anadolu Yakası 2008 ERKEK SONUÇ **  ANADOLUYAKASI  ** Avrupa Yakası 2004 KIZ SONUÇ Avrupa Yakası 2005 KIZ SONUÇ Avrupa Yakası 2006 KIZ SONUÇ Avrupa Yakası 2007 KIZ SONUÇ Avrupa Yakası 2008 KIZ SONUÇ Avrupa Yakası 2004 ERKEK SONUÇ Avrupa Yakası 2005 ERKEK SONUÇ Avrupa Yakası 2006 ERKEK SONUÇ Avrupa Yakası 2007 ERKEK SONUÇ Avrupa Yakası 2008 ERKEK SONUÇ **  AVRUPA YAKASI  **