Ana Sayfa İl Temsilciliği Yarışmalar Bilgi Bankası Duyurular İletişim 2017 HABERLER İLÇELER
 2017 YARIŞMA SONUÇLARI  
OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK

2017-2018 YILI

U18 İSTANBUL ATLETİZM SALON İL BİRİNCİLİĞİ

19 Aralık 2017 Tarihinde Saat 11:00 de Ataköy Atletizm Salonunda Yapılacaktır.

U18 Yarışma Statüsü U18 Yarışma Saatli Programı U18 Yarışma Kayıt Formu

Atletizm il temsilciliğimizin  2017 yılı faaliyet programında yer alan “U18 İSTANBUL ATLETİZM SALON İL BİRİNCİLİĞİ Yarışmaları” 19 Aralık 2017 günü Ataköy Atletizm Salonu’nda bu statü doğrultusunda düzenlenecek olup, yarışmaların Teknik Toplantısı 19 Aralık 2017 Salı günü saat 10:30’de Ataköy Atletizm Salonu Konferans Salonu’nda yapılacaktır.

2017-2018 YILI

U16 İSTANBUL ATLETİZM SALON İL BİRİNCİLİĞİ

26 Aralık 2017 Tarihinde Saat 11:00 de Ataköy Atletizm Salonunda Yapılacaktır.

U16 Yarışma Statüsü U16 Yarışma Saatli Programı U16 Yarışma Kayıt Formu

Atletizm il temsilciliğimizin  2017 yılı faaliyet programında yer alan “U16 İSTANBUL ATLETİZM SALON İL BİRİNCİLİĞİ  Yarışmaları” 26 Aralık 2017 Perşembe günü Ataköy Atletizm Salonu’nda bu statü doğrultusunda düzenlenecek olup, yarışmaların Teknik Toplantısı 26 Aralık 2017 Salı günü saat 10:30’de Ataköy Atletizm Salonu Konferans Salonu’nda yapılacaktır.

2017-2018 YILI

U20 İSTANBUL ATLETİZM SALON İL BİRİNCİLİĞİ

18 Aralık 2017 Tarihinde Saat 11:00 de Ataköy Atletizm Salonunda Yapılacaktır.

U20 Yarışma Statüsü U20 Yarışma Saatli Programı U20 Yarışma Kayıt Formu

Atletizm il temsilciliğimizin  2017 yılı faaliyet programında yer alan “U20 İSTANBUL ATLETİZM SALON İL BİRİNCİLİĞİ Yarışmaları” 18 Aralık 2017 Pazartesi günü Ataköy Atletizm Salonu’nda bu statü doğrultusunda düzenlenecek olup, yarışmaların Teknik Toplantısı 18 Aralık 2017 Pazartesi günü saat 10:30’de Ataköy Atletizm Salonu Konferans Salonu’nda yapılacaktır.



GENÇ ERKEK FERDİ KAYIT GENÇ A ERKEK TAKIM KAYIT GENÇ B ERKEK TAKIM KAYIT GENÇ ERKEK FERDİ KAYIT GENÇ A ERKEK TAKIM KAYIT GENÇ B ERKEK TAKIM KAYIT KÜÇÜKLER / YILDIZLAR / GENÇLER FERDİ KAYIT KÜÇÜKLER TAKIM KAYIT YILDIZLAR TAKIM KAYIT GENÇLER TAKIM KAYIT

YARIŞMA TARİHİ : 15 ARALIK 2017 CUMA  -  Saat: 10:30

YERİ  :  FLORYA ATATÜRK ORMANI

İNTERNET KAYIT - Aşağıdaki verilen Linklerden yapılmaktadır.

İNTERNET KAYIT SON TARİHİ 14 ARALIK 2017 Perşembe – Saat: 17:00

YARIŞMA TEKNİK TOPLANTILARI Yarışma günü saat 10:00’da yarışma yerinde yapılacaktır.


SAATİ    KATEGORİSİ     DOĞUM YILI


10:30     KÜÇÜK KIZLAR           2006-2007                       3+1 1000 m

10:45     KÜÇÜK ERKEKLER       2006-2007                       3+1 1200 m

11:00     YILDIZ KIZLAR           2004-2005                       4+2 2000m

11:20     YILDIZ ERKEKLER       2004-2005                       4+2 3000 m

11:40     GENÇ KIZLAR             2000-2001-2002-2003       4+2 3500 m

11:55     GENÇ ERKEKLER         2000-2001-2002-2003       4+24000 m


2017-2018
Kaymakamlık Kupası ve Okullar Kros İl Birinciliği
Zeytinburnu İlçesi Kros Eleme Yarışmaları
Yarışma Statüsü

DİKKAT: YARIŞMAYA ZEYTİNBURNU İLÇESİ OKULLARI KATILABİLİR.

14 ARALIK 2017 TARİHİ SAAT : 17:00’a KADAR ONLİNE KAYIT YAPMAYAN OKULLAR KATILAMAZ.

2017-2018 YILI

U20 İSTANBUL ATLETİZM SALON İL BİRİNCİLİĞİ

18 Aralık 2017 Tarihinde Saat 11:00 de Ataköy Atletizm Salonunda Yapılacak olan yarışma katılım yetersizliğinden iptal edilmiştir.

2017-2018 YILI

U18 İSTANBUL ATLETİZM SALON İL BİRİNCİLİĞİ

19 Aralık 2017 Tarihinde Saat 11:00 de Ataköy Atletizm Salonunda Yapılacaktır.

U18 Yarışma Statüsü U18 Yarışma Sonuçları

Atletizm il temsilciliğimizin  2017 yılı faaliyet programında yer alan “U18 İSTANBUL ATLETİZM SALON İL BİRİNCİLİĞİ Yarışmaları” 19 Aralık 2017 günü Ataköy Atletizm Salonu’nda bu statü doğrultusunda düzenlenecek olup, yarışmaların Teknik Toplantısı 19 Aralık 2017 Salı günü saat 10:30’de Ataköy Atletizm Salonu Konferans Salonu’nda yapılacaktır.

2017-2018 YILI

U16 İSTANBUL ATLETİZM SALON İL BİRİNCİLİĞİ

26 Aralık 2017 Tarihinde Saat 11:00 de Ataköy Atletizm Salonunda Yapılacaktır.

U16 Yarışma Statüsü U16 Yarışma Saatli Programı U16 Yarışma Kayıt Formu

Atletizm il temsilciliğimizin  2017 yılı faaliyet programında yer alan “U16 İSTANBUL ATLETİZM SALON İL BİRİNCİLİĞİ  Yarışmaları” 26 Aralık 2017 Salı günü Ataköy Atletizm Salonu’nda bu statü doğrultusunda düzenlenecek olup, yarışmaların Teknik Toplantısı 26 Aralık 2017 Salı günü saat 10:30’de Ataköy Atletizm Salonu Konferans Salonu’nda yapılacaktır.


2017-2018 YILI

U14 İSTANBUL ATLETİZM SALON İL BİRİNCİLİĞİ

28 Aralık 2017 Tarihinde Saat 11:00 de Ataköy Atletizm Salonunda Yapılacaktır.

U14 Yarışma Statüsü U14 Yarışma Saatli Programı

Atletizm il temsilciliğimizin  2017 yılı faaliyet programında yer alan “U14 İSTANBUL ATLETİZM SALON İL BİRİNCİLİĞİ Yarışmaları” 28 Aralık 2017 Perşembe günü Ataköy Atletizm Salonu’nda bu statü doğrultusunda düzenlenecek olup, yarışmaların Teknik Toplantısı 28 Aralık 2017 Perşembe günü saat 10:00’de Ataköy Atletizm Salonu Konferans Salonu’nda yapılacaktır.

U14 ERKEKLER Yarışma Kayıt Formu U14 KIZLAR Yarışma Kayıt Formu U14 ERKEKLER Kayıt Sorgulama U14 KIZLAR Kayıt Sorgulama