İstanbul Atletİzm İl temsİlcİlİğİ İstanbul Atletİzm İl temsİlCİlİğİ

www.tafistanbul.org

GSM : +90 541 464 91 19

WhatsApp Hattı : +90 541 513 72 09

usukat@tafistanbul.org

ANA SAYFA

İL TEMSİLCİLİĞİ

YARIŞMALAR

İLÇELER

İLETİŞİM

Ana Sayfa İl Temsilciliği Okul Sporları Yarışmalar İlçeler İletişim
2019 FALİYET TAKVİMİ 2018 YARIŞMA SONUÇLARI KIZLAR KAYIT KIZLAR KAYIT KONTROL ERKEKLER KAYIT ERKEKLER KAYIT KONTROL


YARIŞMA STATÜSÜ 1 Mart Final PROGRAMI


YARIŞMA YERİ  ATAKÖY ATLETİZM SALONU

YARIŞMA  TARİHİLERİ

8 ŞUBAT 2018 AVRUPA YARI FİNALİ

9 ŞUBAT 2018 ANADOLU YARI FİNALİ

1 MART 2018 İSTANBUL FİNALİ


YARI FİNAL KAYITLARI 6 ŞUBAT 2018 SAAT: 17’YE KADAR

KATEGORİLER 2004-2005-2006-2007-2008 doğumlu kız ve erkek sporcular arasında yapılacaktır.


Yarışma Mesafeleri;

    2004 Doğumlu (Kız-Erkek)    60 Metre

    2005 Doğumlu (Kız-Erkek)    60 Metre

    2006 Doğumlu (Kız-Erkek)    60 Metre

    2007 Doğumlu (Kız-Erkek)    60 Metre

    2008 Doğumlu (Kız-Erkek)    60 Metre


2004 KIZLAR Start Listeleri 2005 KIZLAR Start Listeleri 2006 KIZLAR Start Listeleri 2007 KIZLAR Start Listeleri 2008 KIZLAR Start Listeleri 2004 ERKEKLER Start Listeleri 2005 ERKEKLER Start Listeleri 2006 ERKEKLER  Start Listeleri 2007 ERKEKLER Start Listeleri 2008 ERKEKLER Start Listeleri


Anadolu Yakası 2004 KIZ SONUÇ Anadolu Yakası 2005 KIZ SONUÇ Anadolu Yakası 2006 KIZ SONUÇ Anadolu Yakası 2007 KIZ SONUÇ Anadolu Yakası 2008 KIZ SONUÇ Anadolu Yakası 2004 ERKEK SONUÇ Anadolu Yakası 2005 ERKEK SONUÇ Anadolu Yakası 2006 ERKEK SONUÇ Anadolu Yakası 2007 ERKEK SONUÇ Anadolu Yakası 2008 ERKEK SONUÇ
Avrupa Yakası 2004 KIZ SONUÇ Avrupa Yakası 2005 KIZ SONUÇ Avrupa Yakası 2006 KIZ SONUÇ Avrupa Yakası 2007 KIZ SONUÇ Avrupa Yakası 2008 KIZ SONUÇ Avrupa Yakası 2004 ERKEK SONUÇ Avrupa Yakası 2005 ERKEK SONUÇ Avrupa Yakası 2006 ERKEK SONUÇ Avrupa Yakası 2007 ERKEK SONUÇ Avrupa Yakası 2008 ERKEK SONUÇ
YARIŞMA STATÜSÜ YARIŞMA TARİHLERİ Anadolu Yakası Kız Start List-Sonuç Anadolu Yakası Erkek Start List-Sonuç Avrupa Yakası Kız Start List-Sonuç Avrupa Yakası Erkek Start List-Sonuç

  

ÖNEMLİ NOT: Anadolu Yıldızlar Ligi ile ilgili açıklama;

Anadolu yıldızlar ligi uygulama talimatının 4. Maddesi ne göre:

“m) Federasyonlarca düzenlenen;

a. 2016 – 2017 sezonu Türkiye şampiyonalarında;

• Bireysel spor dalları müsabaka talimatlarında belirtilen sıklet, stil veya alt branşlarında ilk 8 dereceye giren sporcular,

 • Branşında ilk 3 dereceye giren takımlarda yer alan sporcular,

b. 2016 – 2017 Uluslararası faaliyet takvimi gereği;

• Milli takım kamp veya müsabaka kadrolarında yer alan sporcular Anadolu Yıldızlar Ligi il karmalarında yer alamazlar” denilmektedir.

Buna göre a bendine göre, Federasyonumuzca 2016-2017 sezonunda (1 Ekim 2016-30 Eylül 2017 ) 2004-2005-2006 doğumlu sporcularımızın katıldığı ferdi veya Kulüp yarışmalarında düzenlenen;  Kros Ligleri, Türkiye Kros Şampiyonası, Türkiye U16-U14 Salon Şampiyonası, Türkiye Yürüyüş ligi ve Şampiyonası, Türkiye U16 Şampiyonası ve Türkiye U16 Liginde, ferdi olarak ilk sekize girmiş veya yarışma listesinde olması kaydı ile Takımı ilk üçe girmiş sporcuların Anadolu Yıldızlar liginde yarışmaları mümkün değildir.  2017 Naili Moran yaş grupları festival niteliğinde olup sporcuların yarışmalara katılmasında herhangi bir sakınca yoktur.  

b bendine göre ise; bu yaş gruplarında uluslararası yarışmalarımız olmadığından (2004-2005-2006  daha üst yaş kategorilerinde yarışmış ve yarışma kampına katılanlar hariç) milli Takım kampları yapılmamaktadır. Bu yaş grubu sporcularına eğitim kampları yapıldığından katılmalarında herhangi bir sakınca yoktur. Örnek: 2024 olimpik eğitim kampı.

Konu hakkında mağduriyetlere sebep verilmemesi adına gerekli hassasiyetin gösterilmesi gerekmektedir. Kayıtlar 06/03/2018 tarihinde saat  17:00 kapanacaktır.

ANALİG UYGULAMA TALİMATI SAATLİ PROGRAM (Güncel) SORGU SORGU SORGU SORGU

İSTANBUL GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ

OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ

 Yarışmaları 26 - 27 Mart 2018 tarihinde Saat:11:00’de Enka Sadi Gülçelik Atletizm Sahasında Yapılacaktır.

        Teknik Toplantı Yarışma Sabahı 26 Mart 2018 tarihinde Enka Sadi Gülçelik Atletizm Pistinde saat:10:30’da yapılacaktır.

        Son Kayıt Tarihi  25 Mart 2018 saat:12:00’a kadar  aşağıdaki kayıt linki üzerinden yapılacaktır.  

YARIŞMA STATÜSÜ YARIŞMA PROGRAMI KÜÇÜK KIZLAR SONUÇLAR KÜÇÜK ERKEKLER SONUÇLAR

TÜRKİYE ATLETİZM FEDERASYONU

2018 SEZONU

ATLETİZM GELİŞTİRME PROJESİ KROS YARIŞMALARI İSTANBUL İL SEÇMELERİ

19 Mart 2018 Florya Atatürk Ormanı

YARIŞMA STATÜSÜ 2003 KIZLAR SONUÇ YARIŞMA PROGRAMI 2003 ERKEKLER SONUÇ 2004 KIZLAR SONUÇ 2004 ERKEKLER SONUÇ

ÖZEL KALFAYAN İLK VE ORTAOKULU

GELENEKSEL ATLETİZM ŞENLİĞİ

12 Nisan 2018 Perşembe

TAF ATLETİZM SALONU /ATAKÖY


YARIŞMA STATÜSÜ YARIŞMA PROGRAMI OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM
ARALIK