İstanbul Atletİzm İl temsİlcİlİğİ İstanbul Atletİzm İl temsİlCİlİğİ

www.tafistanbul.org

GSM : +90 541 464 91 19

WhatsApp Hattı : +90 541 513 72 09

usukat@tafistanbul.org

ANA SAYFA

İL TEMSİLCİLİĞİ

YARIŞMALAR

İLÇELER

İLETİŞİM

Ana Sayfa İl Temsilciliği Okul Sporları Yarışmalar İlçeler İletişim
2019 FALİYET TAKVİMİ

DUYURULAR


TAF 2018-2019 Faaliyet Sezonu Özel Yarışmalar Uygulama Talimatı


OKUL SPORLARI 2018- 2019 MAHALLİ YARIŞMALAR SONUÇ BİLDİRİM TARİHLERİ


OKUL SPORLARI 2018- 2019 ATLETİZM BRANŞ TALİMATI


OKUL SPORLARI

2018- 2019 ATLETİZM


* GENÇ ERKEKLER ISF PUANLAMA TABLOSU


* GENÇ KIZLAR ISF PUANLAMA TABLOSU


* KÜÇÜK-YILDIZ (ERKEK) PUANLAMA TABLOSU


* KÜÇÜK-YILDIZ (KIZ) PUANLAMA TABLOSU

OKUL SPORLARI YILDIZLAR PUANLI ATLETİZM YARIŞMALARI

İSTANBUL Enka Sadi Gülçelik Spor Tesislerinde 27-28 Nisan 2019 Tarihinde 11:00/17:00 Saatlerinde yapılacaktır.


OKUL SPORLARI 2018- 2019 ATLETİZM BRANŞ TALİMATI

İSTANBUL’UN EN HIZLISI YARIŞMALARI

İstanbul’un En Hızlısı Anadolu Yakası Yarışmaları ve Avrupa Yakası Yarışmaları ileri bir tarihe alınacak olup tarih konusunda bilgilendirme yapılacaktır.


Okullar Yıldızlar Puanlı Atletizm Şampiyonası Ferdi Kayıt Formu  27-28 Mart 2019 İstanbul (Açık Saha) Ferdi Kayıt Formu Okullar Yıldızlar Puanlı Atletizm Şampiyonası Takım Kayıt Formu - Kızlar 27-28 Mart 2019 İstanbul (Açık Saha) Kız Kayıt Formu Okullar Yıldızlar Puanlı Atletizm Şampiyonası Takım Kayıt Formu - Erkekler 27-28 Mart 2019 İstanbul (Açık Saha) Erkek Kayıt Formu

ATLETİZM GELİŞTİRME PROJESİ Yarışmaları

13 MART 2019 tarihlerinde FLORYA ATATÜRK ORMANI Kros parkuru 11:00 - 17:00 saatleri arasında yapılacaktır.

KAYIT KONTROL KAYIT FORMU

OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER PUANLI ATLETİZM YARIŞMALARI

İSTANBUL Enka Sadi Gülçelik Spor Tesislerinde 22 NİSAN 2019 Tarihinde 12:00/17:00 Saatlerinde yapıldı.


KÜÇÜK KIZ SONUÇLAR KÜÇÜK ERKEK SONUÇLAR

İSTANBUL İLİ 2019 YILI KAYMAKAMLIK KUPASI YARIŞMALARI TAMAMLANDI. VALİLİK KUPASI  25 NİSAN 2019 TARİHİNDEN 7 MAYIS 2019 TARİHİNE ALINMIŞTIR.YER FLORYA ATATÜRK ORMANI.SAAT 12:30

Takım Bilgi Formu

 Dereceye giren takımların aşağıda belirtilen takım bilgi formunu doldurup usukat@tafistanbul.org email adresine yollamaları zorunludur. Yarışmalara katılan sporcular Kupa ve Madalya ile Ödüllendirilecektir.

İrtibat : 05414649119


KÜÇÜKLER 5. TAF TURKCELL KUPASI ATLETİZM  FESTİVALİ YARIŞMALARI

İSTANBUL Enka Sadi Gülçelik Spor Tesislerinde 1 MAYIS 2019 Tarihinde 12:30/17:00 Saatlerinde yapılacaktır.


KÜÇÜK KIZ SONUÇLAR KÜÇÜK ERKEK SONUÇLAR Taslak Saatli Program DUYURU Küçük Kız Sonuç Küçük Erkek Sonuç Yıldız Kız Sonuç Yıldız Erkek Sonuç Genç Kız Sonuç Genç Erkek Sonuç Büyük Kadın Sonuç Büyük Erkek Sonuç

TÜRKİYE ATLETİZM FEDERASYONU U16 BÖLGE TAKIM YARIŞMALARI

İSTANBUL Enka Sadi Gülçelik Spor Tesislerinde 11-12 MAYIS 2019 Tarihinde 13:00/18:00 Saatlerinde yapılacaktır.


16  KIZ SONUÇLAR - START LİST 16 ERKEK SONUÇLAR - START LİST Taslak Saatli Program İL DENEME ERKEK SONUÇLAR - START LİST İL DENEME  KIZ SONUÇLAR - START LİST

İSTANBUL AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU GELENEKSEL 39. ATATÜRK KOŞUSU

16 Mayıs 2019 Perşembe Günü Gülhane Parkı Sarayburnu kapısında start alacak koşu Yıldızlar - Gençler kategorilerinde yapılacaktır. Yarışmanın Başlama Saati: 10:00

Yarışma Statüsü Genç Erkekler Genç Kızlar Yıldız Erkekler Yıldız Kızlar Yıldız Erkekler Kontrol Yıldız Kızlar Kontrol Genç Erkekler Kontol Genç Kızlar Kontrol

Ferdi Kayıtlar Yarış Yerinde Yapılacaktır.