İstanbul Atletİzm İl temsİlcİlİğİ İstanbul Atletİzm İl temsİlCİlİğİ

www.tafistanbul.org

GSM : +90 541 464 91 19

WhatsApp Hattı : +90 541 513 72 09

usukat@tafistanbul.org

ANA SAYFA

İL TEMSİLCİLİĞİ

YARIŞMALAR

İLÇELER

İLETİŞİM

Ana Sayfa İl Temsilciliği Okul Sporları Yarışmalar İlçeler İletişim
2019 FALİYET TAKVİMİ İstanbul Atletİzm İl temsİlcİlİğİ

DUYURULAR

İSTANBUL İLİ 2019 YILI KAYMAKAMLIK KUPASI YARIŞMALARI 19 KASIM 2018 / 31MART 2019 TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAKTIR. - VALİLİK KUPASI  25 NİSAN 2019 TARİHİNDE YAPILACAKTIR.


TAF 2018-2019 Faaliyet Sezonu Özel Yarışmalar Uygulama Talimatı


ANADOLU YILDIZLAR LİGİ 2018-2019 SEZONU BAŞLIYOR

      Analig 2018 - 2019 Uygulama Talimatını için tıklayınız…

      Analig 2018-2019 Müsabaka Takvimini için tıklayınız...


OKUL SPORLARI 2018- 2019 MAHALLİ YARIŞMALAR SONUÇ BİLDİRİM TARİHLERİ


OKUL SPORLARI 2018- 2019 ATLETİZM BRANŞ TALİMATI


OKUL SPORLARI

2018- 2019 ATLETİZM


* GENÇ ERKEKLER ISF PUANLAMA TABLOSU


* GENÇ KIZLAR ISF PUANLAMA TABLOSU


* KÜÇÜK-YILDIZ (ERKEK) PUANLAMA TABLOSU


* KÜÇÜK-YILDIZ (KIZ) PUANLAMA TABLOSU

Yarışma Statüsü

U16 İl Salon Şampiyonası Yarışmaları

9-10 Ocak 2019 tarihlerinde Ataköy Atletizm Salonunda 12:00 - 18:00 saatleri arasında yapılacaktır.

Görevli Hakemler U16 Yarışma Statüsü

U14 İl Salon Şampiyonası Yarışmaları

14-15 Ocak 2019 tarihlerinde Ataköy Atletizm Salonunda 12:00 - 18:00 saatleri arasında yapılacaktır.


Görevli Hakemler Yarışma Statüsü

U18 İl Salon Şampiyonası Yarışmaları

16-17 Ocak 2019 tarihlerinde Ataköy Atletizm Salonunda 12:00 - 18:00 saatleri arasında yapılacaktır.


09-10/01/2019

Görevli Hakemler Yarışma Statüsü U16 Sonuç Erkekler U16 Sonuç Kızlar U14 Yarışma Programı U18 Yarışma Programı U14 Sonuç Erkekler U14 Sonuç Kızlar U18 Sonuç Erkekler U18 Sonuç Kızlar

HAKEM KURSU

İSTANBUL İLİNDE HAKEM KURSU 29 OCAK - 01 ŞUBAT Tarihlerinde açılacaktır.

Hakem kursu için aşağıdaki kayıt formu kursa katılacaklar tarafından doldurulmalı ve kursa katılmak için linkte istenen evraklar tamamlanmalıdır.

Atletizm Hakem Kursu Kayıt Atletizm Hakem Kurs Dosyası

OKUL SPORLARI GENÇLER A-B PUANLI ATLETİZM YARIŞMALARI

İSTANBUL Enka Sadi Gülçelik Spor Tesislerinde 12-13 ŞUBAT Tarihinde 11:00/17:00 Saatlerinde yapılacaktır.


Genç A TAKIM ERKEKLER Kayıt Kontrol Genç A TAKIM KIZLAR Kayıt Kontrol Genç B Ferdi Kayıt Kontrol Genç A Ferdi Kayıt Kontrol OKUL SPORLARI 2018- 2019 ATLETİZM BRANŞ TALİMATI Gençler Atletizm İl Birinciliği Müsabakaları Olur Yazısı Genç A ERKEKLER Start Listeleri Genç A KIZLAR Start Listeleri Saatli Program Genç B ERKEKLER Start Listeleri Genç B KIZLAR Start Listeleri